Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 1.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie

Nick - CrazyDemon_PL
Poprzednie Nicki - tai_pl
Wiek - 14
Link do profilu Steam  - https://steamcommunity.com/profiles/76561199011841167
SteamID - STEAM_0:1:525787719
Od kiedy grasz na naszym serwerze? - Na waszym serwerze gram od sierpnia 2020
Godziny na serwerze łączne - 368 godzin
Link do screena godzin z Gametracker'a - https://imgur.com/RDmGAzh
Coś o sobie - Cześć mam na imię Łukasz, lubię historię i najbardziej mnie ciekawią tematy Druga Wojna Światowa i Zimna Wojna.
Obecnie chodzę klasy 8. W przyszłości zamierzam pójść do techników albo na mechanika albo informatyk elektryk. Lubię poznawać nowych ludzi.
Doświadczenie w roli administratora - brak ale chce się nauczyć 
Dlaczego właśnie Ty? - Ponieważ chce pomagać serwerowi i graczom na serwerze. Lubię ten serwer i znam regulamin wiem czego niewolno i co wolno.
Będę traktował graczy jednakowo niezależnie czy to VIP czy nowy gracz.

Zwolniło się miejsce bez herva, na tak

edit: słuchaj se czego chcesz
A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.
Płacę! Żądam! Wymagam! ujek mnie to obchodzi!

06-12-2020 23:37:12CrazyDemon_PL napisał(a): Będę traktował graczy jednakowo niezależnie czy to VIP czy nowy gracz.

-1
Na tak
[Obrazek: xHbQAD0.png]

Na tak, tylko przestań z spamem tym radiem z hymnem Cesarstwa Niemieckiego
szkolny kibel to nie raj, nie wal konia tylko sraj

Na tak,ale nie przestawaj z hymnem Cesarstwa Niemieckiego
chluśniem,bo uśniem

Przyjazny i pomocny gracz, czasem potrafi próbować pomóc aż za bardzo, ale po upomnieniu/prośbie nie będzie dalej sprawiał kłopotów. 
Wykazuje chęć nauczenia się bycia administratorem i widzi problemy (ergwegvipysegseg) które są na serwerze a niektórzy zdają się ich nie widzieć, ma dużo godzin na serwerze wiec powinien być mocno ogarniętą osobą jeżeli chodzi o gmoda.
Liczę na to, że naprawdę będziesz postępował sprawiedliwie tak jak sam się tego zobowiązujesz.

Jestem na Tak.

edit: i nie przestawaj z tym radiem
"Wrogom powinno się wybaczać, ale nie wcześniej, nim zawisną"
- Heinrich Heine
p.s.w.g.k

Na tak, fajnie kilka razy poleciał, jak dostał z RPG, a co do radia to nie przestawaj.
Ten głupi ujek co wyzywa graczy.

Na tak. Jak chcesz to sobie stawiaj, byleby to nie był earrape.

Jestem na tak

06-12-2020 23:37:12CrazyDemon_PL napisał(a): Doświadczenie w roli administratora - brak ale chce się nauczyć
Będę traktował graczy jednakowo niezależnie czy to VIP czy nowy gracz.

To radzę już się powoli trochę uczyć, i traktowanie graczy na równi jest bardzo ważne więc jak na razie daje TAK
[Obrazek: CatCheck-1.gif]

Thumbs Down 
Na nie, nie nadajesz się na administratora, cały czas na chacie wyzywasz ludzi oraz niszczysz im budowle bez żadnego powodu.

07-12-2020 09:51:59Polski_mops napisał(a): Na nie, nie nadajesz się na administratora, cały czas na chacie wyzywasz ludzi oraz niszczysz im budowle bez żadnego powodu.
Please send help, the Italian mafia kidnapped me, and I gotta cook pizzas for the rest of my life.

07-12-2020 09:51:59Polski_mops napisał(a): Na nie, nie nadajesz się na administratora, cały czas na chacie wyzywasz ludzi oraz niszczysz im budowle bez żadnego powodu.

Jakoś wczoraj jemu vipy niszczyły budowle, nie na odwrót. I trochę hipokryzja słyszeć to od ciebie xD
edit: "cały czas wyzywasz ludzi" nie przypominam sobie żeby na lewo i prawo ludzi wyzywał, nawet skarg nie było

nie wiem przez co , ale wiele razy gracze skarżą się na ciebie. Jeżeli w tym aspekcie się poprawisz to jestem na tak
Yes, I like anime, any problem?

07-12-2020 09:56:49Rebelpl napisał(a):  Jakoś wczoraj jemu vipy niszczyły budowle, nie na odwrót. I trochę hipokryzja słyszeć to od ciebie xD

Nic nie wiem o niszczeniu jego budowli przez kogoś innego, natomiast nie zmienia to faktu że bez powodu stawia działo z acf-a obok czyjejś kreacji, po czym je wysadza i usuwa działo. Nie raz się zdarzyło, że buduję sobie jakiś pojazd a tu nagle JEB i nie ma.

07-12-2020 01:44:11NWM napisał(a): Na tak,ale nie przestawaj z hymnem Cesarstwa Niemieckiego
A kto umarł ten nie żyje.
A kto żyje, kiedyś umrze.
Jak zawsze jest wyjątek.

Bo lepiej żyć jak Makłowicz.

07-12-2020 10:49:08Polski_mops napisał(a): Nic nie wiem o niszczeniu jego budowli przez kogoś innego, natomiast nie zmienia to faktu że bez powodu stawia działo z acf-a obok czyjejś kreacji, po czym je wysadza i usuwa działo. Nie raz się zdarzyło, że buduję sobie jakiś pojazd a tu nagle JEB i nie ma.

Wczoraj byłeś na serwie gdy się to działo xD

przyznaje częściową rację Mopsowi mi osobście raz czy dwa też zniszczył część budowli acf

I ogólnie mam pytanie czemu dwa razy w twoim podaniu odpowiadasz na pytanie Jakie masz doświadczenie w roli administratora?
Yes, I like anime, any problem?

Na tak, tylko staraj się nie irytować innych graczy

07-12-2020 01:44:11NWM napisał(a): Na tak, ale nie przestawaj z hymnem Cesarstwa Niemieckiego

^
dobrze mówi +1

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB