Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cl_king

Heart 
Nick - cl_king
-
Poprzednie nicki - Lous, RoZcZoChRaNy#RasowoCzystaEuropa
-
Wiek - 14 lat
-
Link do profilu Steam - https://steamcommunity.com/id/ccl_king/
-
SteamID - STEAM_0:1:66063942 
-
Od kiedy grasz na naszym serwerze -od 08 grudnia 2018 19:00
-
Godziny na serwerze łącznie - 321.2 godz
-
Link do screena godzin z Gametracker'a - https://imgur.com/kwFSmz0-
-
Doświadczenie w roli administratora - Posiadanie rangi SuperAdmin na serwerze Polski Sandbox/RakBox, Moderator na starszej wersji Mistrzowni, Admin na Black Cats, Moderator na nowej wersji Mistrzowi. 
-
Coś o sobie - Często gram w Garrys moda, oraz podoba mi się serwer Mistrzownia. Niestety nie mogłem na nim przebywać wciągu ostatniego mieśiąca przez perma bana Sprzęt pozwala mi na dosyć szybkie wejście na serwer. Używam mikrofonu. W Garry`s modzie byłem administratorem pewnych serwerów, i dzięki temu znam ulx na wylot. Moja rekrutacja była najlepszą w historii tej edycji.
-
Dlaczego właśnie Ty? - Przede wszystkim chcę pomagać graczom owego serwera. chciałbym jakkolwiek przyczynić się do rozwoju Mistrzowni. System Admin ULX nie jest dla mnie niczym nowym. Posiadam doświadczenie. Używam mikrofonu. Wiem co to szacunek. Uwielbiam społeczność Mistrzowni i ich twory. Właśnie dlatego myślę o posadzie Rekruta. Hervoo mnie nie lubi Sad.

Fajne podanko na tak
Dali mi dwa granaty, i co jeden mam rzucić a drugim sam się wysadzić? Ja tu stoję kurwa napierdala do mnie z granatnika a ja pierdolca dostaję. Ani pieniędzy z tego nie ma ani nic.

Jestem na Tak
Jest Furry, Ignoruj go.

spoko morda na tak

Jestem na Nie

24-04-2020 15:57:43PoProstu napisał(a): Jestem na Nie

Jesteś na nie bo masz stare informacje. kekw
Jeśli nie dlatego to mógłbyś mi wytłumaczyć twoją decyzję?
Dali mi dwa granaty, i co jeden mam rzucić a drugim sam się wysadzić? Ja tu stoję kurwa napierdala do mnie z granatnika a ja pierdolca dostaję. Ani pieniędzy z tego nie ma ani nic.

24-04-2020 16:01:18cl_king (2) napisał(a): Jesteś na nie bo masz stare informacje. kekw
Jeśli nie dlatego to mógłbyś mi wytłumaczyć twoją decyzję?

Twierdzę że osobie która dopiero odkupiła sobie perma nie warto od razu ufać, zwłaszcza w jaki sposób z niej wyleciała un-banowywując permamentnie zbanowanych graczy bez wiedzy właściciela pod jego nosem.

24-04-2020 16:04:10PoProstu napisał(a): Twierdzę że osobie która dopiero odkupiła sobie perma nie warto od razu dodawać do administracji, zwłaszcza w jaki sposób z niej wyleciała un-banowywując permamentnie zbanowanych graczy bez wiedzy właściciela pod jego nosem.

+, Na nie tak jak dżentelmen powyżej
[Obrazek: IJKPb2F.jpg]

24-04-2020 16:03:03CoffeeMan napisał(a): Na nie

Przy wypowiedziach negatywnych należy napisać krótkie uzasadnienie. Gdzie jest krótkie uzasadnienie??

Jakby To powiedzieć...Na Nie.

Nie Kojarzę cię i nawet jak bardzo próbuję cię skojarzyć to nie mogę. Tak samo z tym permem...serio? Wiem że chciałeś zostawić po sobie ślad ale nie przesadzajmy, to się nie nadaje na pokutę. Jaka jest gwarancja że tego nie zrobisz? Jaka jest gwarancja że nie będzie powtórki?
[Obrazek: b9bcf161fb8fd4449f54cc732712c59c.gif]

24-04-2020 16:08:08Aiden™ napisał(a): Jakby To powiedzieć...Na Nie.

Nie Kojarzę cię i nawet jak bardzo próbuję cię skojarzyć to nie mogę. Tak samo z tym permem...serio? Wiem że chciałeś zostawić po sobie ślad ale nie przesadzajmy, to się nie nadaje na pokutę. Jaka jest gwarancja że tego nie zrobisz? Jaka jest gwarancja że nie będzie powtórki?

Żadnej większej gwarancji nie ma tylko 25 zł na rzecz serwera oraz 25 zł na unbana. Nie kojarzysz mnie ponieważ nie grasz od ponad 1,5 lat. To z permem na serio. Jeśli się nie nadaję na pokutę to już twoja opinia.

24-04-2020 16:15:11cl_king (2) napisał(a): Żadnej większej gwarancji nie ma tylko 25 zł na rzecz serwera oraz 25 zł na unbana. Nie kojarzysz mnie ponieważ nie grasz od ponad 1,5 lat. To z permem na serio. Jeśli się nie nadaję na pokutę to już twoja opinia.

Eh, nie żeby coś ale administratorem czy tam operatorem byłeś od Listopada ta?

Nie chcę tu wynosić tematu starej mistrzowni ale chyba muszę więc nawet gdy próbuję sobie przypomnieć ciebie...za nic nie umiem. Nie jestem w stanie ci dać tak bo cię nie znam, nie znam sposobu twojej administracji ani zachowania na serwerze (Welp besides the perma ban that is.) Powracając nie wiem czy to że miałem przerwę roczną ma coś w związku skoro administratorem byłeś od Listopada a nawet jeśli nie wiesz to wbijałem na serwer from time to time a w tym czasie jakoś trudno mi cię przypomnieć.

Słuchaj, nawet jeśli możesz być spoko osoba ja nie robię tu żadnych Family Favors, tutaj liczy się serwer, nie znajomości itp. Tutaj się liczy serwer, jego zdrowie oraz społeczność. Even though ciężko mi jest zaufać osobie która dostała perma za unbany pewnych osób.

jaka kurwa starsza wersja mistrzowni

24-04-2020 16:28:11Dogus napisał(a): jaka kurwa starsza wersja mistrzowni

Jakbym powiedział na mistrzowni to by myśleli że na tym serwerze, a nie tamtej mistrzowni  bo to dwa różne serwery.

24-04-2020 16:22:22Aiden™ napisał(a): Eh, nie żeby coś ale administratorem czy tam operatorem byłeś od Listopada ta?

Nie chcę tu wynosić tematu starej mistrzowni ale chyba muszę więc nawet gdy próbuję sobie przypomnieć ciebie...za nic nie umiem. Nie jestem w stanie ci dać tak bo cię nie znam, nie znam sposobu twojej administracji ani zachowania na serwerze (Welp besides the perma ban that is.) Powracając nie wiem czy to że miałem przerwę roczną ma coś w związku skoro administratorem byłeś od Listopada a nawet jeśli nie wiesz to wbijałem na serwer from time to time a w tym czasie jakoś trudno mi cię przypomnieć.

Słuchaj, nawet jeśli możesz być spoko osoba ja nie robię tu żadnych Family Favors, tutaj liczy się serwer, nie znajomości itp. Tutaj się liczy serwer, jego zdrowie oraz społeczność. Even though ciężko mi jest zaufać osobie która dostała perma za unbany pewnych osób.

Byłem moderatorem przez 1 dzień i przestałem po rewolucji wywołanej przez Asscreda. Wierze że chcesz dobrze dla serwera i szanuję twoją opinię.

po:
1.jaka starsza wesja?
2.myślałem że ty jesteś modem an mistrzowni
więc na NIE

a poza tym nie spam pod podaniem (nie odpisuj każdemu typu: szanuję twoją decyzje)
Mmm Kawusia

24-04-2020 16:46:31wixberg napisał(a): po:
1.jaka starsza wesja?
2.myślałem że ty jesteś modem an mistrzowni
więc na nie

Lubisz cyferki więc zrobię tak samo
1. Jaka starsza WESJA nwm co to wesja więc uznam to za wersje. Starsza wersja mistrzowni istniała w 2018 i była innym serwerem. Tłumaczyłem to pod komenatrzem Dogusa.
2."2.myślałem że ty jesteś modem an mistrzowni" Co to ma do podania oraz decyzji na nie?

24-04-2020 16:49:15cl_king (2) napisał(a): Lubisz cyferki więc zrobię tak samo
1. Jaka starsza WESJA nwm co to wesja więc uznam to za wersje. Starsza wersja mistrzowni istniała w 2018 i była innym serwerem. Tłumaczyłem to pod komenatrzem Dogusa.
2."2.myślałem że ty jesteś modem an mistrzowni" Co to ma do podania oraz decyzji na nie?

jeżeli kiedyś byłeś i dostałeś perma i od razu po dostaniu ub i nie pokazaniu ludziom że jesteś spoko piszesz podanie to skąd mam wiedzieć że nie odwalisz tego samego mmm... 
sorry za pismo 
jak pokażesz że da się tobie zaufać to może ludzie będą głosować na tak
Mmm Kawusia

Poprzedzając pytania przyszłe, wypowiem się na temat starej mistrzowni.

W Prawdzie może określenie nie jest trafne ale będziecie wiedzieć o co chodzi dla osób które nie wiedzą.

Był to serwer który początkowo był pod władzami Zalofa (Bodajżę 2017) i był chyba pierwszym sandboxem HOSTOWANYM przez mistrzownię. Tak jak wspomniałem, "Stara Mistrzownia" to może nie być trafne słownictwo ale pomijając serwer upadł po chyba roku a w marcu bądź kwietniu 2018 został od nowa wskrzeszony przez Zalofa ale i tak upadł. Podania zdążyło napisać pare osób i pare osób dostało się do administracji przed owym zamknięciem serwera w 2018, wtedy dopiero w Lipcu Michak nowy serwer ogarnął który zaowocował tym co mamy dziś. "Stara Mistrzownia" Albo bardziej "Polski Sandbox Zalofa" to był serwer w którym większość weteranów z tamtego okresu się poznało i są do dzisiaj na serwerze.

24-04-2020 16:07:26cl_king (2) napisał(a): Przy wypowiedziach negatywnych należy napisać krótkie uzasadnienie. Gdzie jest krótkie uzasadnienie??

napisał przecież że z tego powodu co powyżej
Mmm Kawusia

24-04-2020 16:54:05wixberg napisał(a): jeżeli kiedyś byłeś i dostałeś perma i od razu po dostaniu ub i nie pokazaniu ludziom że jesteś spoko piszesz podanie to skąd mam wiedzieć że nie odwalisz tego samego mmm... 
sorry za pismo 
jak pokażesz że da się tobie zaufać to może ludzie będą głosować na tak

Tak byłem kiedyś i tak dostałem perma i tak od razu pod dostaniu unbana piszę podanie. Przypominam że rekrut to ranga próbna i ona służy po to by sprawdzić czy nie odwalę tego samego. I dalej mi nie odpowiedziałeś co ma nie bycie w administracji do podania o dołączenie do administracji.

24-04-2020 16:04:10PoProstu napisał(a): Twierdzę że osobie która dopiero odkupiła sobie perma nie warto od razu ufać, zwłaszcza w jaki sposób z niej wyleciała un-banowywując permamentnie zbanowanych graczy bez wiedzy właściciela pod jego nosem.

Jestem na NIE

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB