Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rafalek150pl Awapu Killer

1. Twój nick/nicki na których grałeś na serwerze: Demonxus
2. Nick osoby na którą składamy skargę: rafalek150pl Awapu Killer
3. Czy osoba jest aktualnie administratorem?: Tak, jest operatorem
4. Data i godzina zdarzenia/zdarzeń: 13.03.2020 około 17:30
5. Dowody na winę (nagrania, screeny):
Wszystko chronologicznie.
Bezsensowny vote : https://imgur.com/4jIPGXb
                      2. https://imgur.com/Mbv6LEJ
                      3. https://imgur.com/u6P5IdG
6. Opis sytuacji wraz z czasami akcji chronologicznie:
Ehh... Ogólnie tak, od samego początku.
Jakiś gość ( pewnie kolega wspomnianego operatora ) zrobił na mnie vote chcąc mnie wyrzucić, jako powód dał "wypi***alaj", oczywiście bez gwiazdek.
Zapytałem jedynego z operatorów na serwerze dlaczego gość może dawać vote nawet jeżeli administracja jest na serwerze i czy zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za złamanie regulaminu nawet wysłałem mu paragraf z regulaminu w sumie dla beczki xD.
Ale okazało się, że ów gracz robiący na mnie vote takową zgodę posiadał Big Grin, no jest to co najmniej komiczne, że taki "operator" wyraża zgodę na takiego vote'a, lekko się poirytowałem i tu jestem Smile.
7. Podsumowanie: Nie wiem co to za administracja się tak ciekawie zachowuje ale ok. Za co chciał mnie wyrzucić nie wiem i nie wiem też dlaczego otrzymał na to zgodę. W sumie to koło pałki mi lata ten vote, ale zachowanie tego operatora już nie, jest nieodpowiedzialne i głupie, a co do samego operatora o jakże poważnym nicku "rafalek150pl Awapu Killer" już się tutaj nie wypowiem, sami go ocenicie, choć w sumie pewnie już to zrobiliście po rozmowie z jednym człowiekiem z administracji Big Grin . Parę razy byłem w administracji i mniej więcej wiem jak powinien zachowywać administrator, szczególnie początkowy. Pewnie niektóre osoby mnie tu znają, pozdrawiam Was  Smile ( nie, nie wróciłem na długo Tongue ) . Poniżej jeszcze załączniki jakby komuś się nie chciało wchodzić na linki. Pozdrawiam  Wink .

Załączone pliki Miniatury

Rafałek nie jest początkowym administratorem bo jest w ujek długo ale nikt nie chce dać mu (nie wiedzieć czemu) awansu. Mam podejrzenie, że skoro aim dał takiego vota to miał jakiś powód ale nie było mnie tam nie wiem. Nie zmienia to faktu że aim jest kretynem więc pewnie zrobił vota bo tak. Nie mam pojęcia co dalej z Rafałkiem i tą skargą.

TTT potrzebowało skargi o vote XD

Tak było tak że był vote lecz nie był on zezwolony odemnie ponieważ siedzieliśmy na tsie i jeden z administratorów dał na niego pozwolenie lecz ja jako operator nie moge zatrzymywać votów komendą !stopvote ponieważ operator nie ma takich możliwości to że na vote było napisane "wypierdalaj" to proszę nie na mnie skarge robić tylko na osobę która dała tego vota ponieważ ja nic w tym przypadku nie mogłem zrobić (ta osoba która dała vote to AIM_bksnr252)

To powiedz kto dał zgodę to napiszę skargę xD

1 podobno inny administrator się zgodził
2 AIM to dzban
3 to nie jest sandbox
4 pustel ma rację
[Obrazek: 15180252329006.jpg]

13-03-2020 19:13:33rafalek150pl Awapu Killer napisał(a): Tak było tak że był vote lecz nie był on zezwolony odemnie ponieważ siedzieliśmy na tsie i jeden z administratorów dał na niego pozwolenie lecz ja jako operator nie moge zatrzymywać votów komendą !ss ponieważ operator nie ma takich możliwości to że na vote było napisane "wypierdalaj" to proszę nie na mnie skarge robić tylko na osobę która dała tego vota ponieważ ja nic w tym przypadku nie mogłem zrobić (ta osoba która dała vote to AIM_bksnr252)

!ss to stopsound a nie stopvote xd

13-03-2020 19:21:16Demonxus napisał(a): To powiedz kto dał zgodę to napiszę skargę xD

Był to pan Pieczarek

No to pieczarek ma wpierdol

Dogus, czyli sprawa wyjaśniona? Big Grin

Cytat:Co XDDDDDDDD NAWET MNIE NA SERWERZE NIE BYŁO XD

Przecież ja dopiero póżniej wróciłem na serwer bo byłem afk dość długo i sam przecież z demonxusem wyjaśniałem to
.

Ja sam nie wiem kto mi dał pozwolenie wiem jedynie że ktoś mi je dał.
Wydawało mi się że był to Rafałek ale mówi że to nie był on więc sam nie wiem.
Mam słabą pamięć przykro mi nie pomogę.

13-03-2020 20:46:22Pieczarek napisał(a): Co XDDDDDDDD NAWET MNIE NA SERWERZE NIE BYŁO XD

Przecież ja dopiero póżniej wróciłem na serwer bo byłem afk dość długo i sam przecież z demonxusem wyjaśniałem to

Rafaek powiedział że to ty wydałeś pozwolenie i że o wszystkim wiedziałeś

13-03-2020 19:22:31Darek004 napisał(a): 2 AIM to dzban
3 to nie jest sandbox

+2

Chłopaki to gorzej od sandbox pierwsz mówi że pozwolenie dał drugi, drugi mówi, że go na serwie nie było. Trzeci, że nie pamięta. A osoba składająca  skargę  nie wie na kogo skargę  daje.

Rzeczywiście, pomyliły mi się nicki, gadałem z pieczarkiem jak coś Big Grin Przepraszam Pieczarek, wybacz :/ Ktoś tu leci w c***a Big Grin

13-03-2020 21:14:08Darek004 napisał(a): Chłopaki to gorzej od sandbox pierwsz muwi że pozwolenie dał drugi, drugi muwi, że go na serwie nie było. Trzeci, że nie pamięta. A osoba składająca  skargę  nie wie na kogo skargę  daje.

1. "mówi" xD
2. wiem na kogo skargę daje :Tongue nawet jeżeli nie, to jakoś to musi wyjaśnić Big Grin
3. Rozmawiałem z pieczarkiem

Wy to chyba po pijaku tam siedzicie.
Powinniście grać na trzeźwo, byście wtedy pamiętali.
A i Aim bądź miły dla graczy, bo ta skarga powinna być w twoim kierunku, a tera inni obrywają przez ciebie.

Popieram mrocznego

13-03-2020 21:17:27Dark145 napisał(a): Wy to chyba po pijaku tam siedzicie.
Powinniście grać na trzeźwo, byście wtedy pamiętali.
A i Aim bądź miły dla graczy, bo ta skarga powinna być w twoim kierunku, a tera inni obrywają przez ciebie.
Jestem miły...

13-03-2020 19:13:33rafalek150pl Awapu Killer napisał(a): Tak było tak że był vote lecz nie był on zezwolony odemnie ponieważ siedzieliśmy na tsie i jeden z administratorów dał na niego pozwolenie lecz ja jako operator nie moge zatrzymywać votów komendą !stopvote ponieważ operator nie ma takich możliwości to że na vote było napisane "wypierdalaj" to proszę nie na mnie skarge robić tylko na osobę która dała tego vota ponieważ ja nic w tym przypadku nie mogłem zrobić (ta osoba która dała vote to AIM_bksnr252)

rafalek150pl Awapu Killer co ty odwalasz znowuż na tym serwie masz operatora i odbija ci coś xd znowu się zachlałeś Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB