Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
placzkowski.m

1. Twój nick/nicki na których grałeś na serwerze: Nugget
2. Nick osoby na którą składamy skargę: placzkowski.m
3. Czy osoba jest aktualnie administratorem?: Tak
4. Data i godzina zdarzenia/zdarzeń: 09.02.2020 mniej więcej o 16
5. Dowody na winę (nagrania, screeny): https://imgur.com/a/vnCePVD    https://imgur.com/a/tnyDrgq
6. Opis sytuacji wraz z czasami akcji chronologicznie: Ixonix w górnych wentach na ttt_dolls zabił Albedo bez żadnego powodu albo jakiegokolwiek wyjaśnienia zabójstwa. Po zmianie mapy placzkowski zrobił tylko tego reporta (gdzie już moich nie raczy tknąć) dając mi 2 slaye za rzekomy fake kos na t 
7. Podsumowanie: Proszę o ukaranie placzkowskiego bo to już nie jeden raz się zdarza taki przypadek, że "odbija mu"

XD
Albedo ci ghostuje kto jest T i jeszcze się prujesz X D

09-02-2020 16:45:31IxoniX napisał(a): XD
Albedo ci ghostuje kto jest T i jeszcze się prujesz X D

XDDDDD
Tobie i placzkowskiemu coś ixonix ostatnio odwala i sie jeszcze prujesz X D

09-02-2020 16:45:31IxoniX napisał(a): XD
Albedo ci ghostuje kto jest T i jeszcze się prujesz
Ta odrazu ghosting bo wcale nie było tak ze camilosa dał na ciebie "claima '' i napisałeś no podejdź i mnie zabiłeś i moje ciało sprawdziłes odrazu
[Obrazek: BwPmv3w.gif]

09-02-2020 16:48:12Dark145 napisał(a): XDDDDD
Tobie i placzkowskiemu coś ixonix ostatnio odwala i sie jeszcze prujesz X D

Tą skargą pokazujecie klasę i pokazuje komu tutaj odwala

09-02-2020 16:51:01Albedo napisał(a): Ta odrazu ghosting bo wcale nie było tak ze camilosa dał na ciebie "claima '' i napisałeś no podejdź i mnie zabiłeś i moje ciało sprawdziłes odrazu

A to jest dowód niby?

09-02-2020 16:51:27IxoniX napisał(a): Tą skargą pokazujecie klasę i pokazuje komu tutaj odwala
W ironiczny sposób napisałem moją odpowiedź w taki sposób, w jaki ty napisałeś swój komentarz.
Właśnie się przypadkiem sam zjechałeś i to w dodatku chyba najbardziej, jak tylko mogłeś.

09-02-2020 16:55:11Dark145 napisał(a): W ironiczny sposób napisałem moją odpowiedź w taki sposób, w jaki ty napisałeś swój komentarz.
Właśnie się przypadkiem sam zjechałeś i to w dodatku chyba najbardziej, jak tylko mogłeś.

No nie,  to wy pokazujecie ghosting w najlepszym wydaniu. Nugget totalnie losowo wiedział że zabiłem albedo, wiedziałem DOKŁADNIE gdzie jestem więc klasa sama w sobie.

dając kosa na ixonixa byłeś po drugiej stronie mapy i nie było żądnych szans żebyś to widział albo słyszał więc dałem ci 2 slaye bo źle postąpiłeś.

09-02-2020 17:01:03placzkowski.m napisał(a): dając kosa na ixonixa byłeś po drugiej stronie mapy i nie było żądnych szans żebyś to widział albo słyszał więc dałem ci 2 slaye bo źle postąpiłeś.

A to ze byłem obok ixonixa a on na chacie pisze no podejdź po czym nie odzywam się i nagle ixonix sprawdza moje ciało.
A skąd wiedziałeś ze był po drugie stronie mapy skoro deathcama nie dało sie sprawdzić a przynajmniej ja nie mogłem może ty magicznie mogłeś kto to wie

09-02-2020 17:09:46Albedo napisał(a): A to ze byłem obok ixonixa a on na chacie pisze no podejdź po czym nie odzywam się i nagle ixonix sprawdza moje ciało.
A skąd wiedziałeś ze był po drugie stronie mapy skoro deathcama nie dało sie sprawdzić a przynajmniej ja nie mogłem może ty magicznie mogłeś kto to wie

deathcama sprawdziłem tuż po tej sytuacji i widziałem że był obok biblioteczek a ixonix zabił ciebie w górnych wentach więc no.

A jeszcze na temat ghostingu jaki ty masz dowód na to że ghostujemy bo ja też moge powiedzieć że ghostujesz a dowodu nie ma więc twoje słowa idą w błoto

09-02-2020 17:12:31placzkowski.m napisał(a): deathcama sprawdziłem tuż po tej sytuacji i widziałem że był obok biblioteczek a ixonix zabił ciebie w górnych wentach więc no.

no to nieźle z jednego końca mapy w 5 sekund na drugi

09-02-2020 17:13:03Albedo napisał(a): A jeszcze na temat ghostingu jaki ty masz dowód na to że ghostujemy bo ja też moge powiedzieć że ghostujesz a dowodu nie ma więc twoje słowa idą w błoto

Dowod jest taki,  zabijam ciebie i po sekundzie nugget daje kosa oraz idzie w miejsce gdzie jestem (wielka mapa i akurat przyszedł do mnie najszybszą możliwą drogą).

09-02-2020 17:15:26IxoniX napisał(a): Dowod jest taki,  zabijam ciebie i po sekundzie nugget daje kosa oraz idzie w miejsce gdzie jestem (wielka mapa i akurat przyszedł do mnie najszybszą możliwą drogą).

to fajny dowód.

09-02-2020 17:15:26IxoniX napisał(a): Dowod jest taki,  zabijam ciebie i po sekundzie nugget daje kosa oraz idzie w miejsce gdzie jestem (wielka mapa i akurat przyszedł do mnie najszybszą możliwą drogą
To fajny dowód.

a wasze dowody to 2 slaye?

A dowodem na zabicie albedo był instynkt tak?

Panowie, panowie. Uspokojmy sie. Wypijmy soczek na zgode

09-02-2020 17:33:25placzkowski.m napisał(a): a wasze dowody to 2 slaye?

XD
Placek prosze, przeczytaj te skarge, bo się skompromitowałeś przypadkiem.
Ps ustalcie z Ixonixem jedną wersje wydażeń, bo jak na razie macie 2 różne, które się ze sobą gryzą.

09-02-2020 17:52:42Dark145 napisał(a): XD
Placek prosze, przeczytaj te skarge, bo się skompromitowałeś przypadkiem.
Ps ustalcie z Ixonixem jedną wersje wydażeń, bo jak na razie macie 2 różne, które się ze sobą gryzą.

Mamy ta samą, nie rozumiemy o co ci chodzi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB