Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana - NieAktywny

1. Nick, na którym został nałożony ban: Miałem zmieniony, nie pamiętam. (Zwykle mam NieAktywny)

2. Administrator który nałożył bana: Nie wiadomo, chyba ktoś z zarządu

3. Screen bana na Imgurze: [Kliknij]

4. Data i godzina w której dostaliśmy bana: 14.06.2019 około godziny 16:30

5. Opis sytuacji wraz z czasami akcji chronologicznie: Zmieniłem nick na Sarnix(2) po czym gdy znów go zmieniałem i nie wiem później na jaki zmieniłem (chciałem zmienić na Nieaktywny), ale mnie gdzieś przeniesiono i napisało mi "Zarząd został poinformowany), w tym czasie anulowało mi zmianę nicku, nie wiedziałem do jakiej litery dotarłem, stąd nie wiem jaki miałem nick podczas bana. Kilka sekund później dostałem bana.

6. Podsumowanie: Powód bana moim zdaniem jest śmieszny, a jako administrator muszę być na ts3 podczas przebywania na serwerze, przez co nie mogę pełnić funkcji administratora.
Teza 1. Szacunek do gefrajterów się należy
Teza 2. Wszyscy umrzemy
...
Teza 95. Gefrajter podlega regulaminie równie graczowi

Ban dostałeś od NWM, podszywałeś się pod Sarnixa. Co masz w tej sprawie do powiedzenia.. ?
[Obrazek: asG8KM9.gif]

Nie podszywałem się pod niego. Ustawiłem nick Sarnix(2), ten co nawiedził jego bunkier. Jest tam coś o nim w opisie kanału.
Teza 1. Szacunek do gefrajterów się należy
Teza 2. Wszyscy umrzemy
...
Teza 95. Gefrajter podlega regulaminie równie graczowi

Ban zdjęty. Zarząd mógłby dawać normalne powody banów... i nie banować za coś takiego na tydzień o_o
[Obrazek: asG8KM9.gif]

nigdzie cie nie przeniesiono tylko sam wszedłeś na kanał >chce rekru< i dostałeś za kłamstwo od nwm

lepa na ogarniecie chlopak dostal
mam nadzieje ze nie bede musial wiecej takich rzeczy robic

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB