Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michak89

1. Nick, na którym został nałożony ban: 
2. Administrator który nałożył bana: 
3. Screen bana na Imgurze: 
4. STEAMID32 konta na które został nałożony ban: 
5. Data i godzina w której dostaliśmy bana: 
6. Opis sytuacji wraz z czasami akcji chronologicznie: 
7. Podsumowanie:

1. Nick, na którym został nałożony ban: nicość 
2. Administrator który nałożył bana:Michak89 
3. Screen bana na Imgurze: 
4. STEAMID32 konta na które został nałożony ban: STEAM_0:0:1942920415. 
5. Data i godzina w której dostaliśmy bana: 19:57 16.05.2019 r. 
6. wyszedłem z chotelu, by pójść ka kręgielnie. w połowie drogi do kręgielni chciało mi sie wypić cherbate. w tym czasie poszedłem do kuchni. Wtedy hacker mi wszedł na konto steam i robił coś tam. ja przyszedłem z cherbatą, a tu juz jestem w jakimś domu kogoś. I wtedy Admin Michak89 mi zabrał dostęp do broni, ruszanie się oraz latanie. potem wyszedłem z serwera i chciałem wejść ale już miałem Permbana. 7. Podsumowanie: proszę o unbana.

Załączone pliki Miniatury

popraw wygląd, enter i spacja istnieją

X D
dobrze mówi +1

"Haker włamał mi się na Steam" XDDDD Osiągneliśmy chyba szczyt spierdolenia XDDDDDDDDDDD Zamiast jak dorosła osoba uczciwie się przyznać do używania cheatów to kurwa "HAKER MI SIĘ WBIŁ NA KONTO STEAM I ZAINSTALOWAŁ CHEATY' XDDDDDDDDDDDDDDDDD Btw jeżeli ktoś miał ci się wbić na konto to najpierw musiał by ciebie wylogować, bo nie da się być na kilku kompach zalogowanych na Steam jednoczenie XD

Degrad michak nie ma litości dla biednych dzieci które piją cherbatę i są atakowane przez hackerów...
O hit man

Może napisz co ten twój "hacker" zrobił a nie "zrobił coś tam". I to tak nie działa, nie można tak po prostu shackować konta steam, nawet się nie da. Przejąć to ci może konto znając hasło do steam i maila (trzeba potwierdzić na nowym kompie emailem). Coś ci to nie wyszło... O i pisze się herbata lepiej popraw.

Nie no, brzmi legit

Błędy są np.chotel,cherbate
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JD kurwe

16-05-2019 22:02:28Cfell z Rivii napisał(a): "Haker włamał mi się na Steam" XDDDD Osiągneliśmy chyba szczyt spierdolenia XDDDDDDDDDDD Zamiast jak dorosła osoba uczciwie się przyznać do używania cheatów to kurwa "HAKER MI SIĘ WBIŁ NA KONTO STEAM I ZAINSTALOWAŁ CHEATY' XDDDDDDDDDDDDDDDDD Btw jeżeli ktoś miał ci się wbić na konto to najpierw musiał by ciebie wylogować, bo nie da się być na kilku kompach zalogowanych na Steam jednoczenie XD

ja nie mam chaksuw

16-05-2019 19:39:22FRIENDLY DOGE napisał(a): popraw wygląd, enter i spacja istnieją

ale co ? ja nie wiem co tam źle napisałem... teraz mnie michak89 obraża... co tam trza poprawić ?

18-05-2019 16:50:26nicość napisał(a): ale co ? ja nie wiem co tam źle napisałem... teraz mnie michak89 obraża... co tam trza poprawić ?

nei przejmój sie chejterami, my ći wieżymy
dobrze mówi +1

To nie jego wina, że ma na komputerze hakera, co zrobił tak wielki trud, zhakowania jego 4 levelowego konta steam, i zainstalowania gmoda, wejście na serwer, wzięcie tych samych identycznych broni, i to w taki sposób, że nie wyrzucił nicości z jego konta steam, używając go jednocześnie w tym samym czasie na innym komputerze! I TO W CIĄGU DWÓCH MINUT, W TYM SAMYM CZASIE KIEDY ON POSZKODOWANY BIEDNY ROBIŁ HERBATĘ W KUCHNI!

PoProstu a ty przypadkiem to nie ten gosciu z filmu Dzieci Wymieniaja sie nazwami na skype przez 3 minuty?

18-05-2019 19:28:05Ziomislaw napisał(a): PoProstu a ty przypadkiem to nie ten gosciu z filmu Dzieci Wymieniaja sie nazwami na skype przez 3 minuty?

Chodzi że z komentarzy? No ta, powiem ci że to było złoto klasy 9/11

18-05-2019 19:28:05Ziomislaw napisał(a): PoProstu a ty przypadkiem to nie ten gosciu z filmu Dzieci Wymieniaja sie nazwami na skype przez 3 minuty?

to nie ja

18-05-2019 17:12:56Ven0x napisał(a): nei przejmój sie chejterami, my ći wieżymy

dzięki

Ja też lubie cherbate jestem z tobą!
O hit man

19-05-2019 16:44:40Szipek! napisał(a): Ja też lubie cherbate jestem z tobą!

dziekuje.

Jednak jestem też z tobą bo ja kocham  cherbate i chotele.

Może popraw te błędy? Czy to nie oczywiste że z ciebie beke cisną?
A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.
Płacę! Żądam! Wymagam! ujek mnie to obchodzi!

"Lekcja życia"

W dzisiejszym świecie na tle globalnej sieci zwanej również internetem - mamy do czynienia z wieloma osobami. Są to osoby w różnym wieku, różnej płci, pochodzenia czy narodowości.

Każdy człowiek jest inny, przez co nie da się konkretnie określić szeroko pojętej "normalności" , która jest niestety pojęciem względnym. Niemniej jednak zdarzają się przypadki absolutnie odstające od powszechnie rozumianej normy. Czy mamy tu do czynienia z jednym, z takich własnie przypadków? Przekonajmy się. Czy użytkownik o nicku "nicość" jest jedynie biednym i zagubionym graczem zbanowanym za niesłuszne oskarżenia które padły przez "atak hakerski" w niego wymierzony, czy może jest idiotą któremu pomóc może jedynie słownik ortograficzny? Zachęcam do lektury.

Mamy 21 maja 2019 roku, godzina 10:28. Życie się toczy, czas płynie. Większość z Was (czytelników) pewnie siedzi jeszcze w szkole, tymczasem Ja zagłębiam się w logikę działań bohatera naszego odwołania w celu ustalenia przebiegu wydarzeń z feralnego dnia gdy to został zbanowany. Po przeczytaniu odwołania rzucają się w oczy pewne nieprawidłowości, do tych jednak wrócę za chwilę. Zacznijmy od początku.

Po jaką cholerę ten człowiek skopiował wzór odwołania? Mam nadzieję że wyjaśni to w racjonalny sposób. Samo odwołanie jest oczywiście dla nas tu zebranych zabawne z wiadomych względów. Rzekomy poszkodowany nie ma również pojęcia czym jest screenshot co ujawnia się w punkcie trzecim gdzie nie został podany wymagany element odwołania. Co skłoniło nicość do podjęcia takiej decyzji? Czyżby nie potrafił czytać? Ale zaraz, odpisał przecież 2 razy pod odwołaniem. Czyli najwidoczniej uznał to za zbędne lub zapomniał, no tak każdemu się może zdarzyć. Tak czy siak odwołanie mogło zostać z miejsca odrzucone przez brak wspomnianego elementu, na moją prośbę - nie zostało. Dlaczego więc tak zależy mi na tej wypowiedzi? W końcu mógłbym zamknąć odwołanie i temat z głowy... Otóż nie znoszę kłamstwa oraz kłamców, a nicość jest nie tylko kłamcą który myśli że oszuka nas wszystkich, jest również idiotą który nie ma pojęcia o tym jak ten nasz świat właściwie działa. 

Argumentacja jest już w drodze, tymczasem przeanalizowałem opis sytuacji naszego bohatera. Co z niego wynika? Jedno z uzasadnień, czytając opis sytuacji zaczynamy pojmować ile lat musi mieć osoba składająca odwołanie. Brak podstawowej znajomości ortografii krwawi wprost na czytelnika, otóż kto normalny pisze "chotel" czy "cherbata"? Znam osobiście wielu dyslektyków, i wiecie co? Żaden nie spierdolił nigdy hotelu czy herbaty. Niedojebanie umysłowe gracza wykracza jednak poza zasady pisowni. 

Zanim rozpatrzymy dokładnie przesłanie, które kreuje się w naszych głowach po przeczytaniu omawianego opisu. Chciałbym zapoznać Was z konwersacją która miała miejsce przed nałożeniem bana. Gracz nie raczył o niej oczywiście wspomnieć, będąc świadom jej istnienia myślał iż może bezkarnie okłamywać czytelników i nie wyjdzie na jaw za co tak naprawdę bana otrzymał. Jest to doprawdy nie tylko śmieszne co pożałowania godne rozumowanie. 

Załączam screeny z rozmowy:

Poznaliśmy się 3 maja gdy dodał mnie do znajomych, prośbę o dodanie oczywiście zaakceptowałem - to co miał mi do powiedzenia świadczyło (w tym momencie świadczy po raz kolejny) o braku umiejętności czytania u naszego kłamczuszka. 

[Obrazek: aD2patq.png]

[Obrazek: ZL83wnZ.png]

a kim ty jesteś żeby mi rozkazywać? Przychodzisz do mnie, chcesz coś dostać a zachować się nie potrafisz, honoru również nie masz. Nie dość że ma napisane na odwołaniu co zrobić to dodaje mnie do znajomych, marnuje mój czas swoim problemem który mam oczywiście totalnie w dupie - to nie mój problem tylko jego. I co lepsze, próbuje mi rozkazywać :Big Grin  Stawia jakieś postulaty "nie przeczekam" etc.  Typie, z czym do ludzi xD Brak empatii, niedorozwój emocjonalny. To wszystko tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ten człowiek to totalny idiota. 

Aczkolwiek nie od tego bana jest odwołanie, przedstawiłem tą rozmowę by uzasadnić fakt usunięcia go ze znajomych. Tylko po to by ponownie zaakceptować jego prośbę o dodanie 16 maja. 
Na górze następnego screena widzimy wiadomość wysłaną do mnie gdy nie był na mojej liście znajomych, przeczytałem ją dopiero po ponownym dodaniu. Kolejne świadectwo genialnego zachowania idioty.
I tu rozpoczyna się nasza przygoda: 

[Obrazek: 2qg96LN.png]
[Obrazek: RrGOLds.png]
[Obrazek: LtpzKcz.png]
[Obrazek: YlotpoI.png]
[Obrazek: P4UB0Xe.png]

Big Grin 

Tak więc przebieg sytuacji już znacie. W woli ścisłości opowiem jak wyglądało to z mojej perspektywy.
Tego dnia prowadziłem na serwerze prace techniczne, jak zazwyczaj. Gdy w pewnym momencie zauważyłem na chacie prośby administracji oraz upomnienia skierowane do gracza który budował coś na skyboxie. Jako iż administracja bardzo ostro podchodziła wówczas do wszelkich budowli w tym miejscu stawianych, postanowiłem to sprawdzić. Kierowała mną chęć zniesienia zakazu budowania na skyboxie który w dniu dzisiejszym został już zniesiony. Można budować tam rzeczy stosowne, administrator uznaje czy budowla jest stosowna czy też nie. Gdy przybyłem na miejsce ujrzałem gigantyczny prop jednego z domów - zasłaniający całe niebo mapy (100% przy spawnie 1).  Niezwłocznie udałem się w miejsce zamieszania, właścicielem propa okazał się gracz nicość na którym użyłem komendy !lock aby wyczyścić ten syf oraz wyjaśnić mu że tak się nie robi. Ten zamiast porozmawiać ze mną zaczął pierdolić głupoty o policji, 2 letnim bracie i w końcu "hakierach". 

Ban nie zostanie zniesiony, chyba że autor skargi przyzna się do próby oszukania mnie, administracji oraz syfu na skyboxie. Napisałem ci nicość pilnuj propów, dziś jednak wiem że nikt ci domu nie ukradł i nie przeniósł na skybox ponieważ nie da się tam nic przenieść. (mapa ma ściany) Musiałeś to tam zespawnować.  Rób sobie w chuja dzieci w twoim wieku. A ta bajeczka o hakerach to już magnum opus twojego debilizmu Big Grin Dowodzi tylko iż nie rozumiesz jak działa steam, identyfikacja użytkowników, system logowania a pierdolisz głupoty mimo to. 

Podsumowanie: Ten człowiek jest idiotą, jeśli się do tego przyzna i przeprosi mnie za zmarnowany czas - zastanowię się czy coś odnośnie bana zmieniamy.
Tymczasem zachęcam do dyskusji na temat tego żałosnego przypadku. Z góry przypominam o kulturze, nicość nie wie co to jest także do niego się to nie tyczy. Po wypowiedziach również widzimy że nie wie co to s[BARDZO ZŁE SŁOWO] przecież nie będziemy od niego niczego wymagać Big Grin  W końcu odwołania nawet nie potrafi napisać. 

Odwołanie pozostanie otwarte do niedzieli. Temat jest zamknięty. 
[Obrazek: asG8KM9.gif]

Pozamiatałeś.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB