Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na rekruta

Nick - Arab
Poprzednie nicki - Lolazek 
Wiek - 14
Link do profilu Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198366019352/
SteamID - STEAM_0:0:202876812
Od kiedy grasz na naszym serwerze - pierwszy raz wbiłem na server w 2017 roku a aktywnie gram od 3-4 miesięcy z malutkimi przerwami
Godziny na serwerze łącznie - 136
Link do screena godzin z Gametracker'a - https://imgur.com/a/BtD8M28
Doświadczenie w roli administratora - nie posiadam ale chętnie zdobęde
Coś o sobie - wysoki szczupły niebiesko oki blondyn
Dlaczego właśnie Ty? - Chce pomóc w rozwoju serwera po przez pomoc graczom z ich problemami na serverze przez co zostali by na nim na dłużej lub na stałe Big Grin

toxic, nie ma ani trochę szacunku do adminów, robi głupie reporty, revenge killuje (czasami), trzyma się regu jak babcie bibli ale łamie go tak jak babcie jak walną w kąt stolika. arab nie raz potrafi full toxic mode na voice.
100% na nie. (po co nam 2 mrviruson/yaoshi)
[Obrazek: UF3l0lN.gif]

Źle podane steam id
Pośpieszyłeś się z tym podaniem.
Jako gracz jesteś spoko, ale w roli nawet operatora to cię niestety nie widzę. Na stan dzisiejszy niestety 
Na NIEE
Dałbym na tak ale musisz się ogarnąć i grać częściej.
[Obrazek: FkCdYEm.gif]

23-08-2021 19:21:19BerbertoPapito napisał(a): Źle podane steam id

jak

23-08-2021 19:23:46Arab napisał(a): jak

STEAM_0:0:202876812
Prawidłowe steam id

23-08-2021 19:27:58Arab napisał(a):

ale to moje czy twoje
Twoje 
Odpisywanie pod swoim podaniem tylko gdy zostaniemy o coś zapytani lub gdy chcemy sprostować lub podważyć czyjąś wypowiedź

23-08-2021 19:18:36Chara napisał(a): toxic, nie ma ani trochę szacunku do adminów, robi głupie reporty, revenge killuje (czasami), trzyma się regu jak babcie bibli ale łamie go tak jak babcie jak walną w kąt stolika. arab nie raz potrafi full toxic mode na voice.
100% na nie. (po co nam 2 mrviruson/yaoshi)

tak czasami te rzeczy sie zdarzają jednak posiadam szacunek do każdej osoby na serwerze (są wyjątki), administracje jak najbardziej szanuje 
nie, nie revenge kiluje , reporty  czasem sie zdarzają głupie,  regu łamie jak każdy w 99% przypadków przez rdm, a co do tego full toxic nie powiedział bym że jest ąz takie "full" jednak skoro tak uważasz postaram sie poprawić w zachowaniu na serwerze <3

Toxic, na nie
szkolny kibel to nie raj, nie wal konia tylko sraj

23-08-2021 20:29:49Sasanek napisał(a): Toxic, na nie

Nie pamietam zebym byl kiedys w obec ciebie toxic jedyne co to poprosilem cie raz hyba zebys az tak duzo mikrofonu nie uzywal

Nie ma nawet takiej opcji.
Ten człowiek jest ostatnią osobą którą bym nominował do administracji.
Htez byłby bardziej kompetentny niż ten zwierz
Nie wiem co to ale  to zjem

Wyzywa na czacie, wchodzi w granaty żeby zgłosić za RDM, revenge killuje, ogólnikowo nie przestrzega regulaminu. Na TAK.

23-08-2021 20:42:50Black napisał(a): Nie ma nawet takiej opcji.
Ten człowiek jest ostatnią osobą którą bym nominował do administracji.
Htez byłby bardziej kompetentny niż ten zwierz

No nie wiem ty byłeś już w administracji i gorzej być nie może. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do araba jestem na tak, problemów z nim nie miałem raczej. (ale wiem, że jest muminem)
ten furaz to dzban

23-08-2021 21:43:40Godwin napisał(a): Wyzywa na czacie, wchodzi w granaty żeby zgłosić za RDM, revenge killuje, ogólnikowo nie przestrzega regulaminu. Na TAK.
na czacie wyzywam rzadko (ostatnia akcja że kogoś wyzywałem na czacie była z cripsem chyba) drugi raz pisze nie nie revenge killuje 
ragulamin znam staram sie go przestrzegać pomijając rdm

24-08-2021 09:04:28Arab napisał(a): przecież to ty mi przed wczoraj mówiłeś żebym pisał podanie

Odpisywanie pod swoim podaniem tylko gdy zostaniemy o coś zapytani lub gdy chcemy sprostować lub podważyć czyjąś wypowiedź

Wyzywasz się z innymi graczami, często rdmujesz, nie nadajesz się do administracji na NIE
[Obrazek: sad-eyes-sad.gif]

24-08-2021 10:26:16kubiksJP napisał(a): Wyzywasz się z innymi graczami, często rdmujesz, nie nadajesz się do administracji na NIE

czyli osoby które rdmuja nie nadjąja sie do administracji ? to co w niej robisz

Negatywna opinia wśród administracji i graczy + odpisywanie pod własnym podaniem. Na Nie.

24-08-2021 10:28:55Arab napisał(a): czyli osoby które rdmuja nie nadjąja sie do administracji ? to co w niej robisz

emmm człowieku to jest podanie, a nie rozmowa. czemu ty pod każdą wiadomością się wypowiadasz? i kubiks dużo dużo mniej rdmuje (jak już wogle) niż ty. i nie porównuj się do adminów, po żaden admin sobie nie wejdzie w granat podpalający żeby potem dać reporta i zniszczyć komuś grę. ^^
[Obrazek: UF3l0lN.gif]

24-08-2021 12:04:48Wanodybo napisał(a): Negatywna opinia wśród administracji i graczy + odpisywanie pod własnym podaniem. Na Nie.

na nie dzban
dobrze mówi +1

Odpisywanie pod swoim podaniem tylko gdy zostaniemy o coś zapytani lub gdy chcemy sprostować lub podważyć czyjąś wypowiedź
będziesz podważać każdą negatywną odpowiedź?
Wanodybo napisał(a):Negatywna opinia wśród administracji i graczy + odpisywanie pod własnym podaniem. Na Nie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB