Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na szlachicPL

1. Twój nick/nicki na których grałeś na serwerze: 4greg
 2. Nick osoby na którą składamy skargę: szlachcicPL
3. Czy osoba jest aktualnie administratorem?: tak
4. Data i godzina zdarzenia/zdarzeń: wtorek 1 czerwca 2021
5. Dowody na winę (nagrania, screeny):
https://youtu.be/rwuxrTbGxus
6. Opis sytuacji wraz z czasami akcji chronologicznie: chodziłem po wierzy az tu na materiale zafreezował mnie szlachcic Naczosa puscił a mnie dał do jail
7. Podsumowanie: dostałem jail za nic

jaki jail za nic ty nigdy jaili za nic nie dostajesz
[Obrazek: T2jaEZq.gif]

Film nie ma dźwięku a prawdopodobnie ci coś mówił szlachcic
A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.
Płacę! Żądam! Wymagam! ujek mnie to obchodzi!

01-06-2021 19:15:19Rebelpl napisał(a): Film nie ma dźwięku a prawdopodobnie ci coś mówił szlachcic

jakby był dźwięk to by earrapy było słychać to wyciął

01-06-2021 19:18:13Zoinks ♠ napisał(a): jakby był dźwięk to by earrapy było słychać to wyciął

wtedy nie puszczał earrapów

01-06-2021 19:23:29Naczos napisał(a): wtedy nie puszczał earrapów

czyli jednak puszczał earrapy

Okej no to tak Po Pierwsze Jak widać na załączonym filmiku to była prowokacja w moja osobę. Po drugie nie zawarłeś w filmiku powodu jaila jakiego ci dałem czyli to że łamałeś ten oto podpunkt regulaminu (§ 2.22 Zakaz umyślnego przeszkadzania innym w rozgrywce). Nie jest też zawarte to iż wcześniej już pisałem gregowi by nie przeszkadzał innym oraz mi. Konkluzja. Nie wiem co próbujesz osiągnąć, ale jedynie co robisz to z siebie debila.

dowody na moją niewinność:
[19:18:49] SzlachcicPL teleported and jailed JEBANY GREG! for 10 minutes

[19:18:55] JEBANY GREG!: za nic jail

[19:19:39] SzlachcicPL: tu masz powód § 2.22 Zakaz umyślnego przeszkadzania innym w rozgrywce

Jak widać w minutę od Jaila dałem mu wyraźny powód jego kary.

A co do Naczosa. Wiem że bardzo się lubicie, lecz wybranie mnie za cel to był zły pomysł.
A i do grega trzeba było posłuchać porady kolegi : [18:03:19] CrazyDemon to 4greg: zostaw ich lepiej

PS zapomniałem wspomnieć, że podczas całego swojego pobytu gdy tylko zwróciłem mu uwagę to leciały w moją stronę bluzgi
"Nobody likes a bully" - Otis

01-06-2021 19:30:344greg napisał(a): w ogóle nie puszczałem errapy tylko dzwięki wiertarki

Earrape - Odtwarzanie bardzo głośnego dźwięku. Sądzę greg iż wiertarka zalicza się do tej definicji

01-06-2021 19:30:344greg napisał(a): w ogóle nie puszczałem errapy tylko dzwięki wiertarki

puszczanie ich tam gdzie innym graczom to przeszkadza to wciąż przeszkadzanie, poza tym jest to dźwięk denerwujący i nieprzyjemny co może klasyfikować go jako earrape

01-06-2021 19:28:59Polski Szlachcic napisał(a): Okej no to tak Po Pierwsze Jak widać na załączonym filmiku to była prowokacja w moja osobę. Po drugie nie zawarłeś w filmiku powodu jaila jakiego ci dałem czyli to że łamałeś ten oto podpunkt regulaminu (§ 2.22 Zakaz umyślnego przeszkadzania innym w rozgrywce). Nie jest też zawarte to iż wcześniej już pisałem gregowi by nie przeszkadzał innym oraz mi. Konkluzja. Nie wiem co próbujesz osiągnąć, ale jedynie co robisz to z siebie debila.

[19:19:39] SzlachcicPL: tu masz powód § 2.22 Zakaz umyślnego przeszkadzania innym w rozgrywce

A co do Naczosa. Wiem że bardzo się lubicie, lecz wybranie mnie za cel to był zły pomysł.
A i do grega trzeba było posłuchać porady kolegi : [18:03:19] CrazyDemon to 4greg: zostaw ich lepiej

PS zapomniałem wspomnieć, że podczas całego swojego pobytu gdy tylko zwróciłem mu uwagę to leciały w moją stronę bluzgi

i ta wiadomość '[18:03:19] CrazyDemon to 4greg: zostaw ich lepiej' była kilka godzin temu i zapomniałem
2.22 Zakaz umyślnego przeszkadzania innym w rozgrywce. Czym tam ci przeskadzałem?  wchodzeniu do wierzy? 
zobacz Materiał jak nie wiesz o co mi chodzi

01-06-2021 19:28:59Polski Szlachcic napisał(a): Okej no to tak Po Pierwsze Jak widać na załączonym filmiku to była prowokacja w moja osobę. Po drugie nie zawarłeś w filmiku powodu jaila jakiego ci dałem czyli to że łamałeś ten oto podpunkt regulaminu (§ 2.22 Zakaz umyślnego przeszkadzania innym w rozgrywce). Nie jest też zawarte to iż wcześniej już pisałem gregowi by nie przeszkadzał innym oraz mi. Konkluzja. Nie wiem co próbujesz osiągnąć, ale jedynie co robisz to z siebie debila.

goniliśmy zębatke w jak ci tym przeszkadzaliśmy?

01-06-2021 19:34:21Naczos napisał(a): goniliśmy zębatke w jak ci tym przeszkadzaliśmy?

no nie wiem na "dowodzie na moją winę" ewidentnie jestem ja slappowany. A zwłaszcza. Powód nie mówi w wyraźny sposób komu przeszkadzał racja?

01-06-2021 19:33:18Polski Szlachcic napisał(a): Earrape - Odtwarzanie bardzo głośnego dźwięku. Sądzę greg iż wiertarka zalicza się do tej definicji

nie zalicała sie u mnie jest  cicha a mam głosność na maximum

Sugeruje poprostu skrócić mu kare o kilka dni i będzie spoczko

01-06-2021 19:36:42Naczos napisał(a): Sugeruje poprostu skrócić mu kare o kilka dni i będzie spoczko

Aha Czyli z skargi przeszło to do unbana huh? funny. A zwłaszcza ilość zgłoszeń na grega i jego ogólne zachowanie, wskazuje moim zdaniem na to iż zasługuje na tą kare którą dostał.

01-06-2021 19:36:42Naczos napisał(a): Sugeruje poprostu skrócić mu kare o kilka dni i będzie spoczko

ja sugeruję tego nie robić

01-06-2021 19:36:02Polski Szlachcic napisał(a): no nie wiem na "dowodzie na moją winę" ewidentnie jestem ja slappowany. A zwłaszcza. Powód nie mówi w wyraźny sposób komu przeszkadzał racja?

widziałeś materiał?
jak nie to trzymaj byczqu:https://youtu.be/rwuxrTbGxus

No fakt, Szlachcic czasami przesadza. Dzisiaj przesadził z 4greg bo dał go do jaila za to że 4greg go atakował slapem a Szlachcic tylko stał i nic nie budował i jeszcze pisał i mówił że mu przeszkadza w rozgrywce. Wymyślił on nowy podpunkt w regulaminie "Zakaz atakowania graczy slapem" Według mnie dać kogoś do jaila za atakowanie slapem jest bezsensu, bo w sumie wszyscy się leją tym slapem i wszyscy powinni mieć bany albo permbany. Szlachcic powinien trochę zejść z 4grega bo to widać było że Szlachcic dał go tam za to że go nielubi.

01-06-2021 19:38:44CrazyDemon_PL napisał(a): No fakt, Szlachcic czasami przesadza. Dzisiaj przesadził z 4greg bo dał go do jaila za to że 4greg go atakował slapem a Szlachcic tylko stał i nic nie budował i jeszcze pisał i mówił że mu przeszkadza w rozgrywce. Wymyślił on nowy podpunkt w regulaminie "Zakaz atakowania graczy slapem" Według mnie dać kogoś do jaila za atakowanie slapem jest bezsensu, bo w sumie wszyscy się leją tym slapem i wszyscy powinni mieć bany albo permbany. Szlachcic powinien trochę zejść z 4grega bo to widać było że Szlachcic dał go tam za to że go nielubi.

Crazy kiedy niby przesadziłem? Wszystkie kary jakie dawałem są podparte powodem. A zwłaszcza przeszkadzanie jest względne. Mnie takie coś przeszkadza.

01-06-2021 19:41:51Polski Szlachcic napisał(a): Crazy kiedy niby przesadziłem? Wszystkie kary jakie dawałem są podparte powodem. A zwłaszcza przeszkadzanie jest względne. Mnie takie coś przeszkadza.
No dzisiaj z tym jailem przesadziłeś.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB