Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdzanie Godzin

Sprawdzanie Godzin

Chciałbyś sprawdzić swoje godziny z ciekawości bądź z okazji składania podania?
W tym poradniku dowiesz się jak w dokładny i pewny sposób sprawdzić swoje godziny.

Pierwszym i najdokładniejszym sposobem na uzyskanie godzin z serwera jest Loading Screen, twoje upragnione godziny znajdują się pomiędzy twoim pseudonimem
a informacją o pobieraniu addonów (Patrz na ilustracje nr 1).       

[Obrazek: tIqwSCw.png] (Ilustracja nr 1)

Drugim dokładnym sposobem sprawdzenia godzin jest TAB (Tabela) gdzie w nieco skróconym formacie(patrz Ilustracja nr 3) również możesz zobaczyć twoje godziny są one koło twojej rangi(patrz na ilustracje nr 2).

[Obrazek: Auy5Qyr.png](Ilustracja nr 2)

[Obrazek: Fgn0CrO.png](Ilustracja nr 3)

Dodatkowo jako ciekawostkę warto powiedzieć o Utime gdzie również znajdują się twoje godziny (patrz na ilustracje nr 4) które również są formacie jak na TABie (patrz na ilustracje nr 3). Żeby go włączyć należy przejść do Narzędzia/Utime controls/Utime i zaznaczyć Enable (patrz na ilustracje nr 5)

[Obrazek: 5ZV0nDQ.png](Ilustracja nr 4)

[Obrazek: qv92mgY.png](Ilustracja nr 5)

Mam nadzieję, że pomogłem przyszłym administratorom i ciekawskim w odnalezieniu upragnionych godzin. Cool

//Wątek został napisany przez cl_king i Rebelpl//
Dali mi dwa granaty, i co jeden mam rzucić a drugim sam się wysadzić? Ja tu stoję kurwa napierdala do mnie z granatnika a ja pierdolca dostaję. Ani pieniędzy z tego nie ma ani nic.
Odpowiedz

fajne ale można jeszcze steamid zdobyć szybciej poprzez wejście w steam -> awatar/nick -> accounts details i tam mamy zapisany
szkolny kibel to nie raj, nie wal konia tylko sraj
Odpowiedz

dobry poradnik na pewno sie kiedys przyda
Odpowiedz

wygląd mierny, treść git
"Wrogom powinno się wybaczać, ale nie wcześniej, nim zawisną"
- Heinrich Heine
p.s.w.g.k
Odpowiedz

20-09-2021 21:01:33Somediuss napisał(a): dobry poradnik na pewno sie kiedys przyda

Tak
Śpiewam tańczę recytuje daje w mordę i gotuje.

Odpowiedz

21-09-2021 14:36:08SHOOT napisał(a): wygląd mierny, treść git
"Jebaci policje adminowo" ~~ lajon145 2k21
Odpowiedz

noice
[Obrazek: DmDJ4.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB