Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WĄTEK NIEAKTUALNY]Jak poprawnie i estetycznie napisać podanie

Jeżeli myślisz nad złożeniem podania na któryś z naszych serwerów, dobrze trafiłeś. W tym wątku opiszę jak napisać ładne, poprawne i przejrzyste podanie o przyznanie rangi rekruta.

Teoria

Na początku, przeczytaj wątek w którym znajdziesz wymagania i wzór podania. Dzięki temu dowiesz jakie kryteria musisz spełniać aby mieć szanse spróbować swoich sił w administracji.

Wątek z wymaganiami na rekruta serwera: [klik]

Praktyka

Po zaznajomieniu się z kryteriami oraz wzorem przejdźmy do samego podania.

Najpierw wklej wzór.

Nick - 
Poprzednie nicki - 
Wiek -
Link do profilu Steam - 
SteamID - 
Od kiedy grasz na naszym serwerze - 
Godziny na serwerze łącznie - 
Link do screena godzin z Gametracker'a - 
Doświadczenie w roli administratora - 
Coś o sobie - 
Dlaczego właśnie Ty? - 

Następnie wypełnij każde z pól wpisując swój nick na steam, poprzednie nicki, wiek, link do profilu steam, steamid (Link do strony która pomoże ci znaleźć swoje steamid [klik]) itd.
Link do gametrackera: [klik]

Wskazówka:
W miejscu "doświadczenie w roli administratora", opisz faktyczną przynależność do administracji serwera który nie był założony przez siebie dla kolegów, gdyż nie jest to doświadczenie które jest warte uwagi.
W miejscu "coś o sobie" krótko opisz swoją osobę, np. imię, hobby, praca lub ulubiona gra.

Nick - Shoot
Poprzednie nicki - Shootto
Wiek - 32
SteamID - STEAM_0:0:204116552
Od kiedy grasz na naszym serwerze - Od 20 kwietnia 2018
Godziny na serwerze łącznie - 486
Link do screena godzin z Gametracker'a - https://i.imgur.com/tznaBPq.png
Doświadczenie w roli administratora - Żadne, ale szybko się uczę
Coś o sobie - Mam na imie Rafał, interesuje się nieistniejącymi państwami takimi jak izrael, a moją ulubiona grą jest Garry's Mod.
Dlaczego właśnie Ty? - Chce sprawdzić się w roli administratora, w okresie wakacyjnym zauważyłem wzrost liczby graczy na serwerze to też chce wyjść z inicjatywą pomocy przy uspokajaniu użytkowników.

Po poprawnym wypełnieniu zajmij się poprawą estetyki naszego podania po przez dodanie kolorów, pogrubienie, oraz hiperłączy.
Wskazówka:
[Czym jest hiperłącze]
Aby dodać hiperłącze wystarczy skopiować dany link, zaznaczyć w edytorze tekstu na forum interesujący nas fragment i użyć narzędzia "wstaw link" (ikona łańcucha)
.

Nick - Shoot
Poprzednie nicki - Shootto
Wiek - 32
Link do profilu Steam - [klik]
SteamID - STEAM_0:0:204116552
Od kiedy grasz na naszym serwerze - Od 20 kwietnia 2018
Godziny na serwerze łącznie - 486
Link do screena godzin z Gametracker'a - [klik
Doświadczenie w roli administratora - Żadne, ale szybko się uczę.
Coś o sobie - Mam na imię Rafał, interesuje się nieistniejącymi państwami takimi jak izrael, a moją ulubioną grą jest Garry's Mod.
Dlaczego właśnie Ty? - Chce sprawdzić się w roli administratora, w okresie wakacyjnym zauważyłem wzrost liczby graczy na serwerze to też chce wyjść z inicjatywą pomocy przy uspokajaniu użytkowników.

Uwagi
Pisząc podanie pamiętaj o zachowaniu zasad interpunkcji oraz ortografii, aby twoje podanie było czytelne i wzbudzało poczucie profesjonalności.
Pamiętaj również aby trzymać się zasad: nie odpisywać pod wątkiem nie będąc zapytanym lub nie chcąc czegoś sprostować etc.
Podanie które nie będzie trzymać się wzoru może zostać odrzucone, bez względu na oddźwięk wśród społeczności.
Zalecam również aby nie stosować przerostu formy nad treścią i nie lać nie potrzebnie wody, dłuższe podanie nie zawsze znaczy bardziej treściwe.

Przydatne linki

//Shoot  
"Wrogom powinno się wybaczać, ale nie wcześniej, nim zawisną"
- Heinrich Heine
p.s.w.g.k
Odpowiedz

dzieki przyda sie
[Obrazek: A3HB63P.gif]
Odpowiedz

TTT też się przyda. Fajen poradnik, jebać "państwo" Izrael.
Co o emitowaniu takich treści ze swego rodzinnego domu sądzi Janusz Korwin-Mikke? – I tak nikt normalny tego nie słucha – ucina.
Odpowiedz

Gites.
Ten głupi ujek co wyzywa graczy.
Odpowiedz

A mówili 
będzie fajnie...

Ave Papa
Odpowiedz

Parę mniejszych błędów jest ale generalnie gites
A kto umarł ten nie żyje.
Odpowiedz

17-07-2021 10:16:17Pustel napisał(a): TTT też się przyda. Fajen poradnik, jebać "państwo" Izrael.

Prawda
Śpiewam tańczę recytuje daje w mordę i gotuje.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB