Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkt 3.12 Zakaz zabijania oraz zadawania obrażeń innym na NOCLIPIE

Moj nick to: Lord PiÆseł nick "zbrodniaża" (xd): Griefy KEYDROP. nie jest adminem, godzina zdażenia to 17:29. 
po paru zabiciach zanim doszedłem zrobić screena przestał lecz zabijał na noclipie więc nie mam screena.
Ogl. przyszedł bo była wojna na serwerze i wleciał noclipem zabijał a po tym od razu uciekał w czym był nie do zabicia.
nwm zróbcie coś ja się na tyle nie znam by się wypowiadać.

15-07-2021 16:52:33Lord PiÆseł napisał(a): Moj nick to: Lord PiÆseł nick "zbrodniaża" (xd): Griefy KEYDROP. nie jest adminem, godzina zdażenia to 17:29. 
po paru zabiciach zanim doszedłem zrobić screena przestał lecz zabijał na noclipie więc nie mam screena.
Ogl. przyszedł bo była wojna na serwerze i wleciał noclipem zabijał a po tym od razu uciekał w czym był nie do zabicia.
nwm zróbcie coś ja się na tyle nie znam by się wypowiadać.

1-Naucz się kurwa pisać skargi -http://forum.mistrzownia.pl/showthread.php?tid=309
2-Tak tu namieszałeś że nic z tego zrozumieć nie można 
3-Jak kurwa się nie znasz na tym to na ujek piszesz tą skargę no japierdole dopisz sobie "keydrop" w nicku idealnie będzie

A pan o wzorze zapomniał?
Zły dzień Shoota.

[Obrazek: bYnxfTx.png]

Wzór zjebany + brak dowodów, zero estetyki, + interpunkcja leży (w sumie nawet nie próbowałeś)
szkolny kibel to nie raj, nie wal konia tylko sraj

siema chciałem napisać skargę ale nie wiem gdzie znaleźć wzór dlatego napisze
coś czego nikt nie będzie mógł rozczytać i też nie dam dowodów bo dowód to moja pamięć
też nie dam przecinków i kropek a również nie potrafię używać entera bo lubię być nieestetyczny
w sumie to się nie znam i dlatego wlepię punkt regulaminu w tytuł ale się nie wypowiem na temat
A kto umarł ten nie żyje.

15-07-2021 19:47:57Jugg3r napisał(a): siema chciałem napisać skargę ale nie wiem gdzie znaleźć wzór dlatego napisze
coś czego nikt nie będzie mógł rozczytać i też nie dam dowodów bo dowód to moja pamięć
też nie dam przecinków i kropek a również nie potrafię używać entera bo lubię być nieestetyczny
w sumie to się nie znam i dlatego wlepię punkt regulaminu w tytuł ale się nie wypowiem na temat
A mówili 
będzie fajnie...

Ave Papa

15-07-2021 19:47:57Jugg3r napisał(a): siema chciałem napisać skargę ale nie wiem gdzie znaleźć wzór dlatego napisze

podrzucić jakieś dowodziki kurwa ten?
dobrze mówi +1

przeczytam to jak będą dowody i wystąpi formatowanie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB