Canvas is not supported in your browser.
Mistrzownia Forum  

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teamspeak3 dla nowicjuszy

Information 

Teamspeak3 dla nowicjuszy

Na początek

>Skąd mogę pobrać ts3?
-Pobierz go tutaj: Klik! po czym zainstaluj go zgodnie z instrukcją.

>Co teraz?
-Po włączeniu ts3, w górnym lewym rogu znajdziesz "Połączenia". Kliknij to, następnie "Połącz". Wyskoczy ci okno, wpisz "ts3.mistrzownia.pl" w adresie serwera i swój nick, połącz się.

[Obrazek: 990c64e756393b8ca0057322de8e3178.gif]

Znajdziesz się w poczekalni. Żeby zobaczyć kanały i inne osoby musisz się zarejestrować.

>Jak zostać zarejestrowanym?
-Wejdź na kanał "Oczekuje na rejestracje"  i napisz do moderatora lub administratora ts3.

[Obrazek: 30654ed77de7be8848d77a43590b8afe.gif]

>Jak dostać inne rangi?
-Poproś osobę upoważnioną do dawania rang.

Kanały

>Jak przenieść się na inny kanał?
-Kliknij dwa razy lewym przyciskiem myszy na dany kanał lub prawym i "Przełącz na kanał". Jeżeli trzeba wpisać hasło musisz spytać się właściciela kanału, albo poprosić o mile widzianego. Pamiętaj że nie każdy kanał służy do komunikacji. Kanał  znajdziesz pod "Kanały Prywatne".

[Obrazek: 5f5141476f502d94ef41d4def7220e3c.gif]

>Jak mogę stworzyć swój kanał?
-Klik!

Komunikacja

>Jak pisać na czacie?
-Na samym dole znajdziesz dwa okna, "Mistrzownia" i kanał na którym jesteś. Kliknij okno od kanału i pisz swoją wiadomość, wysyłasz enterem.

[Obrazek: cf0f1f42ea00be19f62965b43dede60f.gif]

>Jak pisać do kogoś prywatnie?
-Kliknij prawym na danego użytkownika i "Otwórz czat tekstowy". Po tym na samym dole pojawi się okienko tekstowe.

[Obrazek: 0fe3e36c1aa40f2e2d336d677b0a3555.gif]

Istnieje też możliwość zaczepienia kogoś klikając prawym i "Zaczep klienta". 

[Obrazek: 42f453114b7a19f690c117c9b0c6bf50.gif]

>Jak używać czatu głosowego?
-Na początek wejdź w "Narzędzia", na samym dole znajdziesz "Opcje". Pojawi ci się nowe okno, kliknij "Przechwytywanie"  Można tam zmienić przycisk do mówienia i sposób aktywacji. "Naciśnij i mów" to klasyczne trzymanie przycisku. "Transmisja ciągła"  bez przerwy transmituje dźwięk. "Wykrywanie aktywacji głosem" włącza mikrofon gdy wykryje że coś mówisz.

[Obrazek: 2802f98f0f678e56f24f47d130a21a82.gif]

>Jak kogoś wyciszyć?
-Kliknij prawym na użytkownika, którego chcesz wyciszyć, na dole znajdziesz "Wycisz klienta".

[Obrazek: fdfee7c16c4f40cda8c9a07d713d9432.gif]

>Jak wyciszyć swój mikrofon i jak wyciszyć głośniki/słuchawki?
-Aby wyciszyć mikrofon kliknij ikonę mikrofonu z krzyżykiem, aby wyciszyć głośniki/słuchawki kliknij ikonę głośnika z krzyżykiem.

[Obrazek: 522aa03158d1fbbc60aa9b7fe0394aad.gif]

>Jak kogoś dodać do znajomych/zablokowanych?
-Kliknij prawym na użytkownika którego chcesz dodać do znajomych/zablokowanych, znajdziesz tam "Edytuj w kontaktach", otworzy się osobne okno w którym znajdziesz te opcje.

[Obrazek: b34714974ae1e6a6ff1e908f9f3d8330.gif]

Tożsamość i konto myTeamspeak

>Co to tożsamość?
-Tożsamość zapisuje wszystkie twoje rangi z każdego serwera ts3.

>Jak utworzyć nową tożsamość ?
-Wejdź w "Narzędzia" i "Tożsamość". Wyskoczy ci okno,  kliknij "Utwórz".

[Obrazek: 9582a5f94d406cbce312f9db4934127e.gif]

>Jak zapisać tożsamość na komputer?
-Kliknij prawym na tożsamość i "eksportuj", aby zaimportować zapisaną tożsamość kliknij prawym i "Importuj"

>Do czego służy konto myTeamSpeak?
-Konto myTeamSpeak umożliwia synchronizację elementów takich jak tożsamość na wielu urządzeniach. Przyda ci się jeżeli masz zamiar używać TeamSpeak na telefonie.

>Jak mogę stworzyć konto myTeamSpeak?
-Wejdź w "Narzędzia" po czym w "Opcje", znajdziesz tam "myTeamSpeak" i "Utwórz konto"

[Obrazek: 19096cb5930d5a487e609442eb7df92e.gif]

-Uzupełniamy wymagane dane. Następnie wyskoczy okno informujące że na podany przez ciebie adres wysłano potwierdzenie, po zweryfikowaniu konta klikamy "Zaloguj"

[Obrazek: EswKO9X.png]

-Wyskoczy R-key który zalecam zapisać, będzie przydatny jeżeli zapomnicie dane swojego konta. Klikamy "Ukończono", po utworzeniu konta w opcjach "myTeamSpeak" zaznaczamy "Synchronizacja" i "Automatyczne".

[Obrazek: EElmkbl.png]

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.
Płacę! Żądam! Wymagam! ujek mnie to obchodzi!

Odpowiedz

Poradnik do ts3 już wyszedł ja cie chwyca
Odpowiedz

Nie wiem po co go zrobiłeś ale ok, spoczko poradnik.
Co o emitowaniu takich treści ze swego rodzinnego domu sądzi Janusz Korwin-Mikke? – I tak nikt normalny tego nie słucha – ucina.
Odpowiedz

dzieki, miałem z tym problemy bardzo przydatny poradnik
[Obrazek: tenor.gif]
Odpowiedz

06-05-2021 19:54:18Pustel napisał(a): Nie wiem po co go zrobiłeś ale ok, spoczko poradnik.

praca na awans )))
A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.
Płacę! Żądam! Wymagam! ujek mnie to obchodzi!

Odpowiedz

Pog
Ten głupi ujek co wyzywa graczy.
Odpowiedz

dzieki umiem juz
[Obrazek: CatCheck-1.gif]
Odpowiedz

o kurwa to tak sie da?
Dali mi dwa granaty, i co jeden mam rzucić a drugim sam się wysadzić? Ja tu stoję kurwa napierdala do mnie z granatnika a ja pierdolca dostaję. Ani pieniędzy z tego nie ma ani nic.
Odpowiedz

nie potrafie czytać, i dalej nie wiem jak kożystać, ale wygląda ładnie Big Grin
"Wrogom powinno się wybaczać, ale nie wcześniej, nim zawisną"
- Heinrich Heine
p.s.w.g.k
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © WillDx 2019 and iAndrew 2016 Powered by © MyBB